Czy laseroterapia likwiduje drugi podbródek?

Czy laseroterapia likwiduje drugi podbródek?

Wśród wielu zabiegów kosmetycznych, które mają na celu zmniejszenie lub wyeliminowanie nadmiaru tłuszczu wokół podbródka, terapia laserowa może być doskonałym wyborem. Można ją wykonać w zaciszu gabinetu lekarskiego i można oczekiwać minimalnego czasu rekonwalescencji i szybkiego powrotu do zdrowia. Procedura ta może skutecznie leczyć zarówno leżącą u podstaw strukturę skóry właściwej, jak i komórki tłuszczowe. Nie pozostawia również praktycznie żadnych blizn.

Kybella

Jeśli obawiasz się drugiego podbródka, terapia laserowa Kybella jest doskonałą opcją. Zabieg ten rozbija niechciane komórki tłuszczowe pod brodą i zapobiega ich odrastaniu. Rezultaty są trwałe i nie będą wymagały kolejnych zastrzyków. Aby utrzymać wyniki, pacjenci powinni utrzymać zdrową dietę i uzyskać dużo ćwiczeń. Jednak niewielki przyrost wagi może spowodować wzrost nowych komórek tłuszczowych pod brodą. To może sprawić, że podwójny podbródek pojawi się ponownie.

Kybella to niechirurgiczny i bezpieczny sposób na trwałą redukcję tłuszczu pod brodą. Przeznaczony jest dla pacjentów, którzy mają umiarkowany lub poważny tłuszcz pod brodą. Zabieg wykorzystuje substancję zwaną kwasem deoksycholowym do rozbicia komórek tłuszczowych i zniszczenia ich błon. Komórki tłuszczowe są następnie wchłaniane przez organizm – ten kąsek informacji jest rezultatem pracy autorów portalu funeris.pl. Procedura ta może wyeliminować drugi podbródek w około dwóch do czterech sesji.

Pacjenci zazwyczaj odczuwają minimalny dyskomfort po zabiegu Kybella. Każdy zabieg trwa około 20 minut. Pacjenci mogą spodziewać się krótkiego czasu rekonwalescencji. Czas przestoju wynosi zazwyczaj od jednego dnia do tygodnia. Zabieg jest łatwy do zaplanowania. Można umówić się na wizytę online. Twój lekarz wyjaśni ryzyko i korzyści związane z terapią laserową Kybella. Jeśli masz jakiekolwiek obawy dotyczące procedury, nie wahaj się skontaktować z biurem i poprosić o konsultację.

Terapia laserowa Kybella jest doskonałą opcją dla pacjentów z problemami dotyczącymi konturowania całej twarzy. Procedura wymaga dwóch do czterech zabiegów w odstępie jednego miesiąca. Wyniki są zauważalne w ciągu pierwszego tygodnia po zabiegu. Pacjenci mogą umówić się na konsultację z dostawcą zabiegów laserowych w Seattle, aby dowiedzieć się więcej o tej opcji.

CoolSculpting

Jeśli szukasz zabiegu, który zmniejszy tłuszcz pod brodą, CoolSculpting jest rozwiązaniem. Działa on poprzez zamrażanie komórek tłuszczowych w tym obszarze. Zabieg jest świetną opcją dla osób prowadzących intensywny tryb życia, mających wymagającą pracę i dzieci. Procedura jest szybka i bezbolesna, a rezultaty są trwałe.

Procedura wymaga serii sesji, z których każda trwa od dwóch do sześciu tygodni. Należy zaplanować sesje w odstępie około miesiąca, aby organizm miał wystarczająco dużo czasu na rozbicie komórek tłuszczowych. Ostateczne rezultaty będą widoczne kilka tygodni po ostatnim zabiegu. FDA niedawno rozszerzyła obszar zastosowania CoolSculpting, umożliwiając pacjentom poddanie się zabiegowi na większej liczbie obszarów. Aplikator CoolMini można teraz stosować na takich obszarach jak szyja i podbródek.

CoolSculpting jest bezpieczną i skuteczną alternatywą dla liposukcji i może pomóc Ci osiągnąć bardziej zrównoważony i zdefiniowany wygląd. Czas rekonwalescencji jest szybki – zazwyczaj można wrócić do normalnych zajęć zaraz po zabiegu. Po zakończeniu sesji CoolSculpting, gdy obszar rozmraża się, można odczuć pewne mrowienie.

Zabieg trwa około 35-60 minut. Większość pacjentów odczuwa lekką bolesność podczas zabiegu. Po zabiegu wystąpi lekkie swędzenie i lekkie kłucie. Ostateczne rezultaty powinny pojawić się w ciągu trzech miesięcy. Kilka drobnych efektów ubocznych to bolesność i zasinienie.

Po zabiegu CoolSculpting możesz odczuwać łagodne ciągnięcie lub szczypanie, ale ten dyskomfort będzie minimalny w porównaniu z innymi rodzajami terapii laserowej. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Podczas całej procedury będziesz przytomna. W tym czasie można czytać, oglądać filmy lub pracować na laptopie.

SculpSure

Zabieg laserowy SculpSure to nieinwazyjna procedura, która może zredukować tkankę tłuszczową podmentalną (drugi podbródek). Podczas zabiegu specjalne łopatki umieszczane są pod brodą jednorazowo na kilka minut. Ciepło pochodzące z tych łopatek rozbija tkanki tłuszczowe, dając w efekcie jędrniejszy, bardziej napięty rezultat. Zabieg jest bezpieczny, wymaga jedynie minimalnego czasu przestoju i nie jest bolesny. Procedura może być zakończona w ciągu około 25 minut.

Ten nieinwazyjny zabieg laserowy wykorzystuje system czterech płaskich łopatek do dostarczania energii laserowej do komórek tłuszczowych. Niszczy to komórki tłuszczowe, pozostawiając otaczające je tkanki w stanie nienaruszonym. Organizm w naturalny sposób eliminuje leczone komórki. Pacjenci zgłaszają szybki powrót do zdrowia, a rezultaty zaczynają być widoczne już po sześciu tygodniach. Pełne rezultaty są zwykle widoczne po 12 tygodniach od zabiegu.

Zabieg trwa około 25 minut i nie wymaga żadnych przestojów. Pacjenci mogą odczuwać mrowienie lub lekki obrzęk. Zabieg usuwa około 20-25% tłuszczu z leczonego obszaru. W przeciwieństwie do tradycyjnych zabiegów laserowych, po zabiegu SculpSure nie ma przestojów.

Zabieg laserowy SculpSure Submental wykorzystuje zastrzeżoną technologię laserową do celowania w komórki tłuszczowe. Laser podnosi temperaturę docelowych komórek tłuszczowych, zabijając je. Podczas zabiegu otaczająca skóra pozostaje chłodna, co minimalizuje ryzyko jej uszkodzenia. Po zakończeniu zabiegu, komórki tłuszczowe są naturalnie eliminowane przez organizm. W przeciwieństwie do innych procedur, zabieg ten jest bezpieczny dla prawie każdego rodzaju skóry.

Wiele osób wypróbowało SculpSure i odnotowało wspaniałe rezultaty. Procedura ta jest świetną opcją, jeśli szukasz nieinwazyjnej alternatywy dla chirurgii. Poza tym, że zabieg laserowy SculpSure jest nieinwazyjny, nie wymaga przestojów i jest wygodny. Większość pacjentów zgłasza poprawę wyglądu podbródka, a rezultaty są subtelniejsze niż w przypadku zabiegu chirurgicznego. Terapia laserowa

Precision Tx eliminuje drugi podbródek i podgardle oraz może poprawić ogólny wygląd twarzy. Procedura wyzwala organizm do naturalnego napinania skóry i wspierania kolagenu. Zabieg ten jest szczególnie skuteczny w przypadku szyi, gdzie skóra ma tendencję do rozluźniania się bardziej niż w innych częściach ciała. Luźna skóra często prowadzi do efektu „indyka”, czyli serii zmarszczek pod skórą.

W trakcie tego zabiegu, w celu zapewnienia pacjentowi komfortu, w okolicę wstrzykiwany jest płyn znieczulający. Cienki światłowód wielkości igły podskórnej jest następnie wykorzystywany do dostarczania energii laserowej do tkanki podskórnej, co powoduje naprężenie skóry i uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu. Zazwyczaj zabieg trwa mniej niż 90 minut, a pacjenci są wolni. Ważne jest, aby pamiętać, że po zabiegu pacjenci powinni mieć kogoś, kto odwiezie ich do domu.

Terapia laserowa PrecisionTx wykorzystuje jednokierunkową energię lasera do leczenia uporczywych złogów tłuszczu i napinania skóry. Technika ta stymuluje również produkcję kolagenu w zwiotczałej skórze. Jest ona przeznaczona do korygowania wyglądu podwójnego podbródka, podgardla i innych problemów związanych ze starzeniem się twarzy.

Podczas zabiegu pacjent musi być całkowicie przygotowany do zabiegu. Certyfikowany chirurg plastyczny omówi procedurę z pacjentem i pomoże mu określić, czy jest to właściwy zabieg dla niego. Pacjenci są zachęcani do przyniesienia na konsultację zdjęć swoich młodych jaźni.

Terapia laserowa Precision Tx jest doskonałym sposobem na zmniejszenie rozmiaru i kształtu drugiego podbródka. Działa poprzez kierowanie energii laserowej o częstotliwości 1440 nanometrów, która ma najlepszą zdolność do upłynniania tkanki tłuszczowej. Promuje również produkcję kolagenu, co skutkuje bardziej młodzieńczym wyglądem. Rezultaty są stopniowe i z czasem ulegają ciągłej poprawie. Co więcej, zabieg trwa zwykle około jednej lub dwóch godzin i nie wymaga znieczulenia ogólnego.

Ulthera terapia mikroogniskowanymi ultradźwiękami

Ultherapy to zatwierdzony przez FDA zabieg, który wykorzystuje energię mikroogniskowanych ultradźwięków do napinania i podnoszenia luźnej skóry. Zabieg ten jest bezpieczny, skuteczny i niechirurgiczny. Może być stosowany do leczenia różnych problemów skórnych, w tym drugiego podbródka. Oprócz poprawy ogólnego tonu twarzy, Ultherapy może również pomóc wyeliminować niepożądane linie twarzy.

Terapia mikroogniskowanymi ultradźwiękami Ulthera działa w celu zmniejszenia lub wyeliminowania wyglądu drugiego podbródka poprzez napinanie luźnej skóry pod brodą. Zabieg polega na nałożeniu żelu na skórę przed dostarczeniem energii ultradźwiękowej. Ultherapy wykorzystuje obrazowanie ultradźwiękowe do określenia najlepszego miejsca dla energii zabiegowej. Energia ta jest dostarczana pod powierzchnią skóry w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Mikroogniskowana energia ultradźwiękowa stymuluje produkcję nowego kolagenu i poprawia elastyczność skóry.

Ultherapy to bezpieczny, nieinwazyjny zabieg odmładzania twarzy, który działa poprzez stymulację produkcji kolagenu głęboko w skórze właściwej. Zabieg Ultherapy stopniowo napina skórę w okresie od trzech do sześciu miesięcy. Ultherapy jest zatwierdzony przez FDA i może być stosowany na wszystkich rodzajach skóry. Klinika laserowej pielęgnacji skóry może również dostosować zabiegi Ultherapy do leczenia innych obszarów problemowych, takich jak klatka piersiowa i brwi.

Chociaż Ultherapy może powodować uczucie pieczenia, ból związany z tym zabiegiem jest tymczasowy. Pacjentom mogą zostać przepisane leki przeciwbólowe w celu zmniejszenia dyskomfortu. Jest to normalna część zabiegu i dobry znak, że Ultherapy działa. Pomimo dyskomfortu, pacjenci wychodzą z zabiegu zadowoleni i podekscytowani rezultatami.

Po zabiegu pacjenci będą mieli minimalny czas przestoju i powinni wrócić do swoich normalnych czynności po zabiegu. Delikatny obrzęk może być obecny przez kilka dni lub tygodni. Jest to normalne i ustąpi po zabiegu. Niektóre osoby mogą odczuwać mrowienie po zabiegu. Jest to tymczasowy efekt uboczny i należy się go spodziewać po zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *