Drugi podbródek u mężczyzn – jak leczyć?

Drugi podbródek u mężczyzn - jak leczyć?

Istnieje wiele opcji leczenia. Możesz spróbować zastrzyków z tłuszczu pod pachą, liposukcji lub mezoterapii. Alternatywnie, możesz nosić fryzury, które nie opadają na szyję. Ponadto, możesz spróbować pierścionka, który nada Twojej twarzy bardziej zdefiniowany kształt.

Submentalne zastrzyki tłuszczowe

Submentalne zastrzyki tłuszczowe dla mężczyzn mogą bezpiecznie zredukować tłuszcz podmentalny. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu kwasu deoksycholowego, substancji naturalnie występującej w organizmie, w obszar podmentalny. Działa on poprzez rozbijanie tłuszczu z diety – element ten jest rezultatem badania ekipy serwisu racealagripasiviroza.ro. Zastrzyk jest bezpieczny i skuteczny i został zatwierdzony przez FDA w 2015 roku. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety widzieli imponujące wyniki dzięki temu zabiegowi.

Wyniki zastrzyków tłuszczu podmentalnego u mężczyzn są zwykle widoczne cztery do sześciu tygodni po zabiegu. Większość pacjentów wymaga dwóch sesji, aby osiągnąć wymierne rezultaty. Liczba zabiegów będzie zależała od ilości tłuszczu i pożądanego rezultatu. Zastrzyki z tłuszczu podprogowego mogą poprawić Twój wygląd i zwiększyć Twoją pewność siebie.

Chirurg kosmetyczny może wykonać zastrzyki z tłuszczu podprogowego, aby poprawić wygląd podbródka. Ten nieinwazyjny zabieg może trwale zmniejszyć lub wyeliminować podwójny podbródek. Zastrzyki te są bezpieczną i skuteczną alternatywą dla operacji. Mężczyźni i kobiety, którzy chcą wyrzeźbić swoją linię szczęki mogą zdecydować się na ten zabieg.

Kybella to zabieg iniekcyjny na nadmiar tłuszczu pod brodą, który został zatwierdzony przez FDA. Zastrzyk zawiera kwas deoksycholowy, naturalnie występującą substancję, która rozbija komórki tłuszczowe. Może zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka, dając pacjentom bardziej smukły i kształtny profil twarzy.

Liposukcja

Liposukcja jest stosunkowo prostą procedurą, która może usunąć tłuszcz z drugiego podbródka. Po wykonaniu niewielkiego nacięcia pod brodą, wprowadzana jest mała rurka, przez którą chirurg odsysa nadmiar tłuszczu. Zabieg trwa zazwyczaj mniej niż godzinę i pozostawia po sobie nieco inną linię szczęki i mniejszy podbródek.

Istnieją dwie popularne metody leczenia drugiego podbródka u mężczyzn. Po pierwsze, możesz spróbować procedury znanej jako CoolSculpting, która wykorzystuje zimne temperatury do niszczenia komórek tłuszczowych i tworzenia szczuplejszej szyi. Inną opcją jest liposukcja, która usuwa tłuszcz za pomocą małej rurki zwanej kaniulą. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, ale większość osób poddaje się znieczuleniu ogólnemu.

Liposukcja to doskonały wybór dla mężczyzn z nadmierną ilością tłuszczu na podbródku. Zabieg usunie nadmiar tłuszczu pod skórą i napnie mięśnie pod brodą. Może również pomóc zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka. Może być wykonany w warunkach biurowych i nie ma potrzeby, aby pościć przed zabiegiem.

Inną metodą leczenia drugiego podbródka jest Kybella, kosmetyczny preparat do wstrzykiwania, który działa poprzez rozbijanie komórek tłuszczowych pod brodą. Zabieg jest bezbolesny i trwa zazwyczaj tylko 15 minut. Czas rekonwalescencji jest stosunkowo krótki, a rezultaty są trwałe. Po kilku tygodniach od zabiegu wyniki są zauważalne. Jednak u niektórych osób w pierwszych dniach mogą wystąpić pewne obrzęki.

Mezoterapia

Mezoterapia drugiego podbródka u mężczyzn to niechirurgiczny zabieg kosmetyczny, który działa poprzez wstrzykiwanie kwasu deoksycholowego do komórek tłuszczowych. Zastrzyki te rozbijają ściany komórek tłuszczowych i uniemożliwiają im magazynowanie tłuszczu. Proces ten może wyeliminować wygląd podwójnego podbródka i dać obszar podmentalny więcej definicji. Zabieg może zająć kilka sesji, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Mezoterapia jest skuteczną procedurą przeciwstarzeniową dla drugiego podbródka u mężczyzn. Zabieg ten działa poprzez ominięcie bariery skórnej, co pozwala na dotarcie zastrzyków do głębszych warstw skóry. Pozwala to na skuteczniejsze dostarczenie składników odżywczych i związków do organizmu. Zabieg pozwala również na uzyskanie bardziej symetrycznego wyglądu.

Wyniki badania wykazały, że fosfatydylocholina i krzem organiczny były równie skuteczne w redukcji tłuszczu podprogowego. Oba schematy wymagały trzech sesji dla uzyskania optymalnych wyników. Oba zabiegi są opłacalne i bezpieczne, i mogą służyć jako alternatywa dla inwazyjnych procedur chirurgicznych.

Mezoterapia działa poprzez użycie serii cienkich igieł do wstrzykiwania specyficznych mieszanek witamin, enzymów i ekstraktów roślinnych w obszar tłuszczu pod pachami. Zastrzyki te pomagają skorygować podstawowe problemy, takie jak stany zapalne i słabe krążenie. Mezoterapia może być również łączona z Kybellą, co daje dodatkowe korzyści.

Fryzury, które nie opadają na kark

Istnieje kilka sposobów na ułożenie włosów tak, aby nie opadały na drugi podbródek. Oprócz klasycznego zaczesania, możesz wypróbować przedziałek z boku, głęboki przedziałek z boku lub zaczesanie na bok. Jeżeli masz owalny kształt twarzy, przedziałek z boku lub zaczesanie na bok może być idealnym rozwiązaniem. Jeżeli masz zbyt wąski podbródek, pomocny może okazać się cień na godzinie 5.

Mężczyznom z podwójnym podbródkiem, problem ten może zmniejszyć wysoki koński ogon lub inne fryzury o dużej objętości. Wysoki kucyk może również podkreślić kształt twarzy. Średniej długości fryzura może również wyglądać fajnie, gdy z przodu pojawią się miękkie pasma.

Jeżeli Twój podbródek jest podkreślony przez grubą szyję, długa, cieniowana fryzura może go zrównoważyć i ukryć. Długie pasma możesz również ułożyć wokół uszu, korony i skroni. Krótki bob o prostej linii doda Twojej twarzy długości i nada jej bardziej zdefiniowany kształt. Asymetryczny bob lub messy bob tworzy z przodu zasłonę, która ukrywa podbródek.

Inną fryzurą dla mężczyzn, która nie wypada na drugim podbródku, jest rozczochrane podcięcie. Jeśli jesteś pyzaty i masz okrągłą twarz, ten typ fryzury może sprawić, że Twoja twarz będzie wyglądać bardziej męsko. Ta fryzura charakteryzuje się również grubą górą oraz wygolonym bokiem i tyłem. Ten typ cięcia czuje się lekko w gorące dni i jest również świetny dla facetów z cienkimi podbródkami.

Ćwiczenia

Pojawienie się drugiego podbródka może powodować u wielu mężczyzn uczucie samoświadomości. Mężczyźni mogą spróbować różnych metod, aby pozbyć się tej niechcianej cechy, w tym diety i ćwiczeń. Ćwiczenia mogą pomóc w redukcji dodatkowego tłuszczu w tym obszarze i zwiększyć poziom energii, z których oba mogą pomóc twoje ciało wygląda lepiej ogólnie. Wykonywanie ćwiczeń sercowo-naczyniowych i treningu siłowego zwiększa również Twój układ odpornościowy i poprawia nastrój.

Możesz również stosować ćwiczenia na twarz, aby tonizować i wzmacniać mięśnie wokół podbródka. Ćwiczenia te ujędrnią skórę wokół podbródka, co może również pomóc w leczeniu drugiego podbródka. Będziesz musiał wykonywać te ćwiczenia kilka razy dziennie, ale przed ich wykonaniem powinieneś skonsultować się z lekarzem. Używanie małej piłki pod brodą może pomóc w ukierunkowaniu mięśni pod brodą. Możesz również spróbować zacisnąć usta, aby rozciągnąć obszar pod brodą.

Nadmiar tłuszczu jest najczęstszą przyczyną podwójnego podbródka. Nadmiar tłuszczu, zwanego tłuszczem podszczękowym, gromadzi się pod podbródkiem. Choć często jest to związane z nadmierną wagą, genetyka również może odgrywać rolę. Proces starzenia się może również sprawić, że u mężczyzn pojawi się drugi podbródek.

Wykonywanie ćwiczeń na leczenie drugiego podbródka u mężczyzn może pomóc Ci wyglądać szczuplej poprzez spalanie nadmiaru tłuszczu pod brodą. Jedno z tych ćwiczeń znane jest jako ćwiczenie „Kiss the Sky”. Utrzymując pozycję przez 20 sekund, należy spróbować lekko wyszczerzyć wargi i przechylić podbródek do góry. To ćwiczenie powinno być wykonywane około dziesięciu razy dziennie.

Domowe sposoby

Jednym z najprostszych domowych sposobów na drugi podbródek u mężczyzn jest maseczka z białka jajka na twarz. Ta maska zmniejsza wygląd podwójnego podbródka i może również pomóc w zmniejszeniu retencji wody. Możesz zastosować maseczkę z jajka na obszar podbródka raz lub dwa razy dziennie. Działa ona, sprawiając, że obszar ten wydaje się bardziej smukły i jędrny.

Innym domowym środkiem na drugi podbródek są proste ćwiczenia. Ćwiczenia głębokiego oddychania mogą pomóc, zmniejszając wygląd podwójnego podbródka. Ćwiczenia te mają na celu tonowanie mięśni szyi i twarzy. Mogą one również pomóc w spalaniu tłuszczu, co pomoże zmniejszyć wygląd drugiego podbródka. Przed wykonaniem tych ćwiczeń, należy rozgrzać swoje mięśnie. Należy również ćwiczyć ćwiczenia w ruchu zgodnym z ruchem wskazówek zegara i powtarzać ten sam ruch w drugą stronę.

Oprócz regularnych ćwiczeń, domowe sposoby na drugi podbródek u mężczyzn mogą obejmować zmianę diety. Korzystne jest również ograniczenie przetworzonej żywności o wysokiej zawartości cukru. Pomocna jest również dieta zawierająca pokarmy bogate w kwasy tłuszczowe omega-3. Możesz uzyskać te kwasy tłuszczowe z awokado, orzechów, oliwy z oliwek, ryb i ryb.

Innym domowym sposobem na drugi podbródek u mężczyzn jest picie większej ilości wody. Pomaga ona wypłukać toksyny i utrzymuje organizm w stanie nawodnienia. Picie co najmniej 10 do 12 szklanek wody dziennie może pomóc zmniejszyć rozmiar drugiego podbródka. Możesz również spróbować zastosować maskę glicerynową na obszar podbródka dwa razy w tygodniu przez 15 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *