Ile kosztuje masaż podwójnego podbródka?

Ile kosztuje masaż podwójnego podbródka?

Jeśli szukasz masażu podwójnego podbródka w Austin w Teksasie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Viva Day Spa + Med Spa oferuje darmowe konsultacje i usuwanie podwójnego podbródka w Austin. Ich personel może wyjaśnić Ci procedurę i będziesz mógł sprawdzić, czy zabieg jest dla Ciebie odpowiedni.

Kybella

Podczas gdy koszt zabiegów Kybella nie jest wszędzie taki sam, średni koszt to około 800$ do 1200$ za zabieg. Zależy to od lokalizacji kliniki, liczby wymaganych zabiegów i lekarza wstrzykującego. Im więcej zabiegów Kybella pacjent potrzebuje, tym wyższy będzie koszt. Jeśli rozważasz uzyskanie Kybella, skontaktuj się z kliniką w celu konsultacji i dowiedz się, ile będzie Cię to kosztować.

Kybella jest zatwierdzonym przez FDA preparatem do wstrzykiwania, który zwalcza nadmiar tłuszczu pod brodą. Może pomóc ludziom z podwójnym podbródkiem i podgardlem zmniejszyć rozmiar i wygląd ich twarzy. Chociaż istnieje wiele kontrowersji wokół tej procedury, wiele osób jest zadowolonych z wyników.

Większość pacjentów będzie potrzebowała kilku zabiegów Kybella. Przeciętny pacjent zauważy zauważalne rezultaty po dwóch do czterech zabiegach. W niektórych przypadkach potrzeba nawet sześciu zabiegów. Liczba zabiegów zależy jednak od ilości tłuszczu, który należy usunąć oraz od indywidualnego tempa metabolizmu. Na szczęście Kybella jest niedrogim rozwiązaniem do redukcji tłuszczu we wrażliwym obszarze.

CoolSculpting Mini

A Masaż podwójnego podbródka CoolSculpting Mini to nieinwazyjny zabieg, który pomaga zredukować wygląd tłuszczu z podwójnego podbródka. Zabieg trwa 45 minut i jest wykonywany przy użyciu aplikatora CoolSculpting Mini. Osiągnięcie pożądanego konturu może wymagać dwóch zabiegów. Pacjenci powinni omówić koszt ze swoim lekarzem przed zabiegiem.

Koszt masażu podwójnego podbródka CoolSculpting Mini może wynosić od 600 do 1200 dolarów. Koszty procedury są oparte na obszarze, który ma być traktowany i liczby aplikatorów używanych. Procedura jest najlepsza dla mniejszych obszarów, takich jak podwójny podbródek, wewnętrzne uda i zewnętrzne uda. Zabieg CoolSculpting nie jest pokrywany przez ubezpieczenie.

Masaż podwójnego podbródka CoolSculpting Mini polega na zastosowaniu urządzenia chłodzącego. Zabieg jest bezbolesny, choć niektórzy pacjenci mogą odczuwać pewne szczypanie lub ciągnięcie podczas zabiegu. Po zabiegu usługodawca może wykonać delikatny masaż obszarów poddanych zabiegowi. Masaż pomaga w rozbiciu głębokiej tkanki i wspomaga wchłanianie komórek tłuszczowych przez organizm.

Morpheus 8

Koszt masażu podwójnego podbródka Morpheus8 zależy od wielkości leczonego obszaru i stanu skóry. Pojedynczy zabieg może kosztować do PS750, a podwójny do PS1,400. Można również znaleźć pakiety, które obejmują wiele sesji, które mogą kosztować do 1900 dolarów.

Procedura jest połączeniem microneedlingu i zlokalizowanego ciepła w celu poprawy wyglądu blizn, linii i zmarszczek. Zabieg jest bezpieczny i skuteczny, co skutkuje gładkim, równym odcieniem i teksturą skóry. Ponieważ wykorzystuje on zlokalizowane ciepło, pomaga również zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny. Zabiegi Morpheus8 mogą być wykonywane na dowolnej liczbie obszarów twarzy, jak również na innych częściach ciała. Kwota, jaką zapłacisz, będzie zależała od liczby potrzebnych sesji, rodzaju skóry, który chcesz poddać zabiegowi, oraz czasu trwania procedury.

Chociaż zabiegi Morpheus8 są skuteczne w przypadku wielu różnych chorób skóry, ważne jest, aby rozważyć ryzyko przed zaplanowaniem sesji. Procedura może powodować siniaki, ból i efekty uboczne, dlatego ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem o wszystkich potencjalnych zagrożeniach przed zaplanowaniem zabiegu. Ponadto, kluczowe jest posiadanie zdrowego ciała i realistycznych oczekiwań. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz aktywną infekcję skóry, powinieneś odłożyć zabieg. Ponadto, zabieg ten może nie być odpowiedni dla osób z poważnymi zmarszczkami, takimi jak te, które sięgają do ust lub policzków.

Intragen

Zabieg masażu podwójnego podbródka Intragen to nieinwazyjny zabieg poprawiający kontury twarzy, linię żuchwy, podgardle i ogólny kształt twarzy. Zwiększa przepływ krwi do skóry i pomaga zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek. Poprawia również jędrność skóry. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a rezultaty utrzymują się do sześciu miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *