Jak zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka

Jak zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka

Jednym z najbardziej frustrujących problemów dla osób z cienkimi ramami jest warstwa tłuszczu pod brodą. Tłuszcz ten nazywany jest tłuszczem podszczękowym i jest często wynikiem przyrostu wagi. Tłuszcz w tym obszarze gromadzi się bezpośrednio pod skórą, która z czasem stopniowo wiotczeje.

Białko jajka

Białko jajka jest bogate w białko i ma działanie napinające skórę. Możesz również użyć białka jajka jako maseczki do twarzy, aby zminimalizować wygląd podwójnego podbródka. Możesz zmieszać białko jajka z mlekiem, miodem, olejkiem eterycznym z mięty pieprzowej i sokiem z cytryny. Następnie nałóż tę mieszaninę na obszar podbródka i szyi i pozostaw na 30 minut. Następnie zmyj letnią wodą. Powtarzaj zabieg dwa lub trzy razy w tygodniu, aby utrzymać napiętą skórę.

Białko jajka zmieszane z sokiem z cytryny lub mlekiem może również pomóc zmniejszyć wygląd tłuszczu na brodzie. Maseczka z białka jaja jest dobrym sposobem na napinanie skóry i tonizowanie obszaru szczęki. Możesz również zastosować ją na noc, aby pomóc zmniejszyć wygląd tłuszczu pod brodą. Innym świetnym domowym sposobem na zmniejszenie tłuszczu na obszarze podbródka jest picie zielonej herbaty. Zawiera ona przeciwutleniacze i pomaga zmniejszyć wygląd starzenia się. Zastosowanie maseczki do twarzy z zieloną herbatą może być również korzystne. Mleko

Mleko

jest doskonałym środkiem do redukcji podwójnego podbródka. Zawiera ono wysokie stężenie białka, które pomaga napiąć skórę w okolicy podbródka. Możesz również spróbować spożywać dietę bogatą w owoce, warzywa i chude białka. Jeśli te opcje nie działają, spróbuj zmniejszyć spożycie rafinowanego cukru i zastąpić go owocami. Spróbuj również zmniejszyć spożycie tłuszczów nasyconych i tłuszczów trans. Zdrowe tłuszcze są dostępne w rybach, orzechach, nasionach i niskokalorycznych produktach mlecznych.

Pij dużo wody. To pomaga wypłukać więcej toksyn i tłuszczu z organizmu. Poprawia również teksturę skóry. Picie dużej ilości wody przed posiłkami to kolejna dobra rada. Upewnij się również, że jesz dużo pokarmów bogatych w wodę, takich jak ogórki i melony, które pomagają organizmowi pozbyć się toksyn. Możesz również spróbować zabiegu mezoterapii, który polega na wstrzykiwaniu związków chemicznych w okolice podbródka. Procedura ta wymaga kilku sesji, a niektórzy ludzie mogą potrzebować więcej niż 100 zastrzyków. Bądź jednak ostrożny, ponieważ może to uszkodzić twoje nerwy.

Miód

Miód jest naturalną substancją, która może być stosowana w celu zmniejszenia wyglądu podwójnego podbródka. Substancja ta zawiera wysokie stężenie tokoferolu, który pomaga napiąć skórę i usunąć nadmiar tłuszczu z organizmu. Można ją stosować jako maseczkę na twarz, aby zmniejszyć złogi tłuszczu i sprawić, że twarz będzie wydawać się bardziej jędrna i zdecydowana. Picie wody przed posiłkami pomaga również wypłukać toksyny z organizmu. Pokarmy bogate w wodę, takie jak ogórki i melony, są również korzystne, ponieważ pomagają zmniejszyć zawartość tłuszczu w twarzy.

Możesz również użyć białek jaj do zastosowania domowej roboty maseczki na twarz, aby zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka. Możesz wymieszać białka jaj z mlekiem, miodem, sokiem z cytryny lub olejkiem z mięty pieprzowej i nałożyć na twarz. Pozostawić go na co najmniej 10 minut, a następnie zmyć go rano. Podobnie, jeśli chcesz użyć naturalnego środka, aby pozbyć się podwójnego podbródka, możesz wycisnąć łyżeczkę oleju z witaminą E i nałożyć go na obszar podbródka. Powinieneś to robić codziennie rano przed umyciem zębów.

Unikanie pokarmów zawierających cukier

Jednym z najprostszych sposobów na zmniejszenie wyglądu podwójnego podbródka jest skupienie się na swoim odżywczym spożyciu. Oznacza to unikanie smażonych potraw, przetworzonej żywności i innych pokarmów o wysokiej zawartości tłuszczu i cukru. Zamiast tego jedz dużo owoców i warzyw, zwłaszcza tych, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3. Pomoże to Twojej skórze wyglądać zdrowiej, a także poprawi Twoją energię i zdrowie trawienne. Innym świetnym sposobem na zmniejszenie podwójnego podbródka jest ograniczenie spożycia soli.

Unikanie słodkich pokarmów i napojów jest również ważnym sposobem na zmniejszenie podwójnego podbródka. Spożywanie nadmiaru cukru może spowodować przyrost wagi, co jest niekorzystne dla Twojego zdrowia. Dodatkowo może prowadzić do powstawania nadmiaru tłuszczu w okolicy podbródka. Oprócz przyrostu masy ciała, który towarzyszy nadmiernemu spożyciu cukru, cukier jest główną przyczyną stanu zapalnego, który może prowadzić do wielu innych problemów zdrowotnych.

Ćwiczenia

Istnieje wiele ćwiczeń na szyję i twarz, które celują w mięśnie pod brodą i mogą zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka. Przed wykonaniem jakiegokolwiek ćwiczenia rozgrzej mięśnie w okolicy szczęki i podbródka. Następnie zegnij szyję i delikatnie wypchnij język na zewnątrz tak daleko, jak to możliwe. Powinieneś powtórzyć to ćwiczenie 10 razy.

Innym świetnym ćwiczeniem na okolice podbródka jest uprawianie cardio. Ten rodzaj ćwiczeń pomaga spalić tłuszcz i może zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka. Nie jest to trudne do zrobienia i będzie miało takie same korzyści jak ćwiczenie reszty ciała.

Olej z witaminą E

Olej z witaminą E, który ma mnóstwo przeciwutleniaczy, może pomóc zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka. Olej z witaminą E jest pozyskiwany z kapsułek z witaminą E i może być nakładany na skórę okrężnymi ruchami. Olej z witaminą E można nakładać na skórę na podbródku przez co najmniej 10 minut każdego ranka. Metoda ta jest skuteczna, ale musi być powtarzana co najmniej dwa razy w tygodniu.

Spożywanie pokarmów z tłuszczami o działaniu przeciwchinowym to kolejny sposób na zmniejszenie podwójnego podbródka. Sok z cytryny jest świetną kuracją anty-chinową, podobnie jak woda cytrynowa. Picie szklanki wody cytrynowej na pusty żołądek może pomóc w redukcji tłuszczu na twarzy i ciele. Możesz również masować olej witaminy E na podwójnym podbródku za pomocą ciepłej łyżeczki. Możesz powtarzać ten proces do dwóch razy dziennie, ponieważ działa on w celu wyeliminowania tłuszczu ze skóry.

Kybella

Dieta Kybella w celu zmniejszenia podwójnego podbródka to sprawdzony, nieinwazyjny sposób na usunięcie uporczywego tłuszczu z podbródka. Działa poprzez zabijanie komórek tłuszczowych pod brodą, a to eliminuje problem na dobre. Martwe komórki są następnie naturalnie eliminowane przez organizm, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o kolejny podwójny podbródek ponownie.

Innym popularnym sposobem redukcji podwójnego podbródka jest Kybella, zatwierdzony przez FDA zabieg iniekcyjny. Produkt ten zawiera kwas deoksycholowy, który rozbija tkankę tłuszczową w organizmie. W rezultacie eliminuje pełność podbródka i poprawia profil. Zastrzyk jest mniej inwazyjny niż liposukcja, nie pozostawia blizn ani infekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *