Odmładzanie warg sromowych – wszystko co musisz wiedzieć

Odmładzanie warg sromowych - wszystko co musisz wiedzieć

Jeśli rozważasz odmłodzenie Labia, istnieje wiele czynników, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji. Niektóre z tych czynników to starzenie się i zmiany hormonalne. Inne to suchość i wiotkość pochwy. Odmładzanie warg sromowych może pomóc odwrócić te zmiany i dać Ci nowo odnalezioną pewność siebie. Zabieg z wykorzystaniem częstotliwości radiowej, taki jak technologia TempSure(tm) Vitalia, może przywrócić Ci młodzieńczy i pewny siebie wygląd.

Nonsurgical vaginal rejuvenation

Nonsurgical vaginal rejuvenation for the labia is a great option for restoring the shape and tone of your labia. Procedura wykorzystuje urządzenia oparte na energii, które ogrzewają pochwę, zwiększając produkcję kolagenu i przepływ krwi. Dzięki temu tkanka staje się grubsza, gładsza i bardziej elastyczna. Zabieg ten jest szczególnie przydatny w przypadku wiotkości lub suchości pochwy. Zabiegi są zwykle wykonywane przez kilka miesięcy, aby uzyskać pożądane rezultaty – te słowa są twórczością specjalistów strony rysunekrealistyczny.pl.

Niechirurgiczne odmładzanie pochwy w przypadku warg sromowych może poprawić Twoją przyjemność seksualną i poprawić Twoje zdrowie. Istnieje kilka sposobów na wykonanie tego zabiegu. W efekcie końcowym będziesz miała mniejsze i schowane w środku wargi sromowe, które są bardziej przyjemne dla oka. Zabieg jest trwały, więc nie można go cofnąć, jeśli urodzisz dziecko.

W zależności od nasilenia Twoich objawów i uszkodzeń anatomicznych, nonsurgiczne odmładzanie pochwy w celu odmłodzenia warg sromowych może być dla Ciebie świetną opcją. Koszt procedury będzie zależał od planu leczenia, który wybierzesz, referencji dostawcy i lokalizacji praktyki. Na szczęście, większość planów ubezpieczeniowych pokryje tę procedurę, jeśli jest to medycznie konieczne. Oprócz niechirurgicznego odmładzania pochwy dla warg sromowych, inne niechirurgiczne opcje dla warg sromowych obejmują waginoplastykę i perineoplastykę. Te zabiegi chirurgiczne mogą również zacieśnić luźną tkankę i poprawić wygląd sromu.

Niechirurgiczne odmładzanie pochwy w przypadku warg sromowych może poprawić kształt warg sromowych, które mogą być podatne na zmiany w wyniku procesu starzenia. Poza poprawą kształtu warg sromowych, zabiegi te mogą również pomóc w zmniejszeniu ryzyka wystąpienia wysiłkowego nietrzymania moczu.

Nonsurgiczne odmładzanie pochwy w przypadku warg sromowych może pomóc w poprawieniu odczuć z pochwy i zmniejszeniu wycieku moczu. Kobiety mogą odzyskać pewność siebie po porodzie decydując się na ten zabieg. Jest on również bezpieczny i nie wymaga znieczulenia ani czasu rekonwalescencji.

Nonsurgical vaginal rejuvenation for the labia is an outpatient procedure that does not involve any type of surgery or anesthesia. Wykorzystuje on energię o częstotliwości radiowej do stymulowania regeneracji tkanek i produkcji kolagenu w pochwie. Pacjenci mogą nawet wznowić normalne czynności bezpośrednio po zabiegu.

Wypełniacze skórne

Wypełniacze skórne do rewitalizacji warg sromowych to zatwierdzone przez FDA materiały iniekcyjne, które mogą dodać objętości i elastyczności wargom sromowym. Kobiety mogą tracić objętość warg sromowych po ciąży, porodzie i menopauzie. Wypełniacze skórne mogą również pomóc w stymulowaniu produkcji kolagenu.

Wypełniacze skórne nie są trwałe, ale mogą utrzymywać się przez sześć do ośmiu miesięcy. Są one bezpieczne w rękach doświadczonego lekarza. Najlepszym wyborem jest certyfikowany dermatolog lub chirurg plastyczny. Procedura może być zakończona w mniej niż godzinę. Przed zabiegiem stosuje się zwykle znieczulenie miejscowe, aby zminimalizować dyskomfort. Większość kobiet może wrócić do swoich codziennych zajęć zaraz po zabiegu. Efekt odmłodzenia warg sromowych za pomocą wypełniaczy skórnych utrzymuje się od sześciu do ośmiu miesięcy.

Wypełniacze skórne do odmładzania warg sromowych stają się coraz bardziej popularne jako sposób na zwalczanie widocznych oznak starzenia. Wypełniacze skórne mogą odmłodzić wargi sromowe, ujędrniając pochwę oraz zwiększając lubrykację i doznania. Zastrzyki są wykonywane za pomocą małej kaniuli. Następnie lekarz stosuje technikę masażu w celu rozprowadzenia wypełniacza i nadania kształtu wargom sromowym. Zabieg trwa od 15 do 30 minut i może poprawić wygląd i odczucia związane z wargami sromowymi.

W celu odmłodzenia warg sromowych dostępne jest połączenie wypełniaczy skórnych i technologii laserowej. Wypełniacze iniekcyjne mogą przywrócić objętość wargom sromowym głównym i przeciwdziałać efektom krepującej skóry i opadniętych warg sromowych. Procedura może również pomóc w skorygowaniu asymetrii warg sromowych.

Zmiany w obrębie warg sromowych mogą powodować obniżoną samoocenę i zakłopotanie w kontaktach z nowymi partnerami. Mogą również powodować przewlekłe podrażnienia i dyskomfort podczas noszenia obcisłych spodni i dżinsów. Może to ograniczać radość jednostki z aktywności fizycznej. Zmniejszenie dopływu krwi do warg sromowych może nawet prowadzić do zmniejszenia doznań seksualnych.

Leki

W Stanach Zjednoczonych dostępne są różne zabiegi mające na celu odmłodzenie pochwy. Zabiegi te zostały poddane rygorystycznym testom i badaniom klinicznym w celu określenia ich bezpieczeństwa i skuteczności. Niektóre z tych zabiegów oferują nawet alternatywę dla operacji, w tym labiaplastyki. Oprócz leków, niektóre kobiety wybierają również zabiegi niechirurgiczne, takie jak zabiegi laserowe.

Zabiegi te są dostępne za pośrednictwem lekarza. Długość czasu pomiędzy zabiegami będzie się różnić. Niektóre kobiety doświadczają wyników od razu, podczas gdy inne mogą wymagać wielu zabiegów, aby zobaczyć optymalne wyniki. Jednak większość kobiet zgłasza optymalne wyniki po sześciu do 12 tygodni po zabiegu. Zabiegi te nie powodują bólu ani dyskomfortu i nie wymagają znieczulenia.

Leki do zabiegów odmładzania warg sromowych zmniejszają ilość tkanki obecnej w pochwie, aby przywrócić jędrniejszy i bardziej młodzieńczy wygląd. Pacjentki zazwyczaj wybierają te zabiegi ze względów kosmetycznych, ale mogą się na nie zdecydować również w przypadku różnych schorzeń medycznych, w tym bolesnego stosunku i wiotkości tkanek pochwy.

Nowoczesne ginekologiczne platformy laserowe oferują skuteczne zabiegi rewitalizacji pochwy. KoR MediSpa oferuje na przykład zabieg MonaLisa Touch, który dostarcza do pochwy kontrolowane impulsy energii. W efekcie zaczyna budować się kolagen i powstają nowe tkanki. To pomaga kobietom prowadzić aktywne życie i bardziej aktywne życie seksualne.

Na zdrowie pochwy ma wpływ wiele rzeczy, w tym poród, menopauza i starzenie się. Lekarz medycyny estetycznej może wykonać dyskretny zabieg, który wyeliminuje uporczywe podrażnienia i suchość w pochwie. Nieinwazyjne zabiegi są bezpieczniejsze niż procedury chirurgiczne i mogą trwać przez lata.

Downtime

Jeśli chcesz mieć odmłodzone wargi sromowe, możesz rozważyć zabiegi niechirurgiczne, takie jak ThermiVa(r). Zabieg ten wykorzystuje energię o częstotliwości radiowej do napinania tkanki pochwy, zmniejszając w ten sposób jej wiotkość i poprawiając odczucia związane z seksem. Zabieg jest bezpieczny i nie wymaga przestojów. Inną opcją są zastrzyki wypełniające, które przywracają wargom sromowym pełnię i objętość. Zastrzyki te mogą być wykonane z różnych substancji i są bardzo skuteczne w odmładzaniu okolic pochwy.

Zabieg wykonywany jest w gabinecie i może trwać około 30 minut. Polega on na manewrowaniu urządzeniem przypominającym różdżkę po zewnętrznej stronie warg sromowych, a następnie wprowadzeniu do pochwy głowicy. Następnie głowica emituje energię cieplną o częstotliwości radiowej, która stymuluje kolagen i napina ten obszar. Po zabiegu pacjentka powinna być w stanie powrócić do normalnej aktywności w ciągu kilku dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *