Powiększanie punktów G – czy to bezpieczne?

Powiększanie punktów G - czy to bezpieczne?

Zabieg jest bezbolesny. Polega na wykonaniu zdjęć rentgenowskich układu pokarmowego. Możesz uprawiać seks tego samego dnia co zabieg. A czas przestoju jest minimalny, jeśli w ogóle. Można go wykonać nawet przy pierwszym razie.

Bezbolesne powiększanie punktów G jest stosunkowo nową procedurą, ale lekarze mają trudności z zaspokojeniem rosnącego zapotrzebowania. Ta niechirurgiczna procedura wykorzystuje zastrzyk kolagenowy, który stymuluje obszar za ścianą pochwy, powodując więcej orgazmów. Ale nie wszyscy lekarze są wygodne z tego pomysłu. Istnieją pewne zagrożenia i procedura nie jest odpowiednia dla wszystkich.

Procedura „G-Shot” wykorzystuje zatwierdzony przez FDA kolagen i znieczulenie miejscowe. Trwa to mniej niż osiem sekund i trwa mniej niż pół godziny. Strona internetowa „G-Shot” twierdzi, że efekt trwa cztery miesiące i jest bezbolesny. Procedura wykorzystuje hialuronan, wypełniacz na bazie kolagenu, który znajduje się w wielu produktach do pielęgnacji skóry.

Wymaga zdjęć rentgenowskich układu pokarmowego

Oprócz zdjęć rentgenowskich układu pokarmowego, procedura ta wymaga również badania baru z połykiem, które ocenia gardło i przełyk. Zabieg nie jest wskazany dla kobiet w ciąży. Pacjent powinien zachować pusty żołądek, ponieważ jedzenie może zakłócać obraz rentgenowski układu pokarmowego. Można jednak dopuścić mały łyk wody wraz z lekami. Lekarze zapytają o ewentualne suplementy lub alergie.

Zdjęcia rentgenowskie pokażą, czy w górnym odcinku przewodu pokarmowego nie ma blokady lub czy nie występują inne nieprawidłowości. Procedura ta może również wykryć przepukliny, uchyłki i guzy w górnym odcinku przewodu pokarmowego. Badanie barytowe może również wykazać, czy dana osoba ma problemy z połykaniem.

Czy jest to bezpieczne?

Możesz się zastanawiać: „Czy proces powiększania punktów G jest bezpieczny?”. Po pierwsze, musisz uzyskać dokładny pomiar swojego punktu G. Lekarz użyje wziernika, aby określić lokalizację punktu G i wstrzyknie w ten obszar środek znieczulający miejscowo. Po zakończeniu zastrzyku otrzymasz tampon, który będziesz mogła nosić przez cztery godziny po zabiegu.

Zabieg powiększania punktu G jest bezpieczną, nieinwazyjną procedurą gabinetową, która trwa zaledwie około trzydziestu minut. Polega on na dostarczeniu wysokocząsteczkowego hialuronanu za pomocą specjalnie zaprojektowanego wziernika. Ta substancja medyczna wypełni tkankę pochwy, czyniąc ją bardziej podatną na dotyk i nacisk podczas seksu. Zabieg może poprawić Twoją wrażliwość i pobudzenie, a także ogólną satysfakcję seksualną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *