Zabieg powiększenia punktu G – zalety i wady

Zabieg powiększenia punktu G - zalety i wady

Procedura powiększania punktu G w Nowym Jorku jest szybką, bezbolesną procedurą, która trwa około 30 minut. Ponadto, procedura ta nie jest uważana za inwazyjną operację i nie wymaga żadnego czasu pooperacyjnego odzysku. Po zabiegu możesz nawet wznowić swoje zwykłe czynności. Podczas zabiegu otrzymasz znieczulenie miejscowe.

Procedura powiększania punktu G wrażliwość jest ściśle związana ze stanem hormonalnym

Procedura powiększania punktu G jest bezpiecznym i stosunkowo bezbolesnym zabiegiem, który w gabinecie lekarskim trwa zwykle mniej niż 15 minut – fragment ten jest twórczością ekspertów portalu Zabezpiecz się na przyszłość. Stosuje się znieczulenie miejscowe oraz podaje się zastrzyk z wypełniacza kolagenowego lub kwasu hialuronowego. Cechy anatomiczne i wymiary każdej kobiety są ważne dla określenia wrażliwości zabiegu.

Wrażliwość punktu G kobiety jest bardzo zróżnicowana, a niektóre kobiety są bardziej wrażliwe niż inne. Punkt G to wrażliwy obszar znajdujący się na przedniej ścianie pochwy, przy pęcherzu moczowym. Ponieważ jest to bardzo wrażliwa część błony śluzowej pochwy, zwiększenie jej wrażliwości może pomóc kobiecie osiągnąć orgazm. Jednak zabieg ten może zmniejszyć odczucia w punkcie G u niektórych kobiet.

Nowoczesny zabieg chirurgiczny znany jako wzmocnienie punktu G to rewolucyjna procedura, która polega na wstrzyknięciu kolagenu lub kwasu hialuronowego w specjalną część ciała kobiety. Procedura ta ma na celu zwiększenie wrażliwości i czasu trwania orgazmu kobiety. Uważa się ją za procedurę przełomową, która jest stosowana od ponad dziesięciu lat.

Procedura powiększania punktu G powoduje zwiększoną wrażliwość pochwy, która może trwać od sześciu do dziewięciu miesięcy po zabiegu. To zwiększone uczucie może również spowodować bardziej satysfakcjonujące orgazmy. Czas trwania zabiegu zależy jednak od zdolności organizmu kobiety do metabolizowania wypełniacza.

Punkt G to obszar pochwy, który jest wrażliwy na zmiany hormonalne. Pochwa, cewka moczowa i łechtaczka kobiety są zależne od hormonów. Jeśli punkt G nie funkcjonuje normalnie, wrażliwość pochwy kobiety będzie zmniejszona, co spowoduje utratę pewności siebie. Zabieg powiększenia punktu G w Londynie wykonany przez wykwalifikowanego ginekologa kosmetycznego jest niechirurgiczny i wymaga jedynie 15 do 20 minut. Lekarz omówi z pacjentem ryzyko i korzyści wynikające z zabiegu oraz określi najlepsze miejsce do wstrzyknięcia roztworu.

Bezbolesny zabieg

Bezbolesna metoda powiększania punktu G to niechirurgiczny sposób na zwiększenie rozmiaru punktu G. Wykorzystuje ona kwas hialuronowy i autologiczną tkankę tłuszczową do powiększenia objętości punktu G i stymulacji stosunku seksualnego. Zabieg ten może spowodować zwiększenie rozmiaru punktu G nawet dwukrotnie w stosunku do pierwotnego rozmiaru.

Technika ta polega na wstrzyknięciu kolagenu, kwasu hialuronowego lub wypełniacza tłuszczowego do strefy erogennej, która znajduje się około czterech do pięciu centymetrów wewnątrz pochwy i na szczycie jej ściany. Zastrzyki działają w celu powiększenia tego wrażliwego obszaru, co może zwiększyć czas trwania i częstotliwość kobiecych orgazmów. Zabieg jest bezpieczny i szybki i może być wykonany w gabinecie lekarskim w znieczuleniu miejscowym.

Lokalizacja punktu G różni się w zależności od kobiety. Ilość materiału do wstrzyknięcia będzie zależała od anatomii każdej kobiety. Na przykład, wstrzyknięcie tłuszczu oferuje bardziej trwałe rozwiązanie niż wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Potrzeba około jednego roku, aby wstrzyknięty kwas hialuronowy uległ degradacji. Ponadto jest tańszy niż transfer tłuszczu.

Bezbolesne powiększenie punktu G może zwiększyć wrażliwość i pobudzenie podczas stosunku. Kobiety z większym punktem G mogą również doświadczyć głębszych orgazmów i cieszyć się lepszym stosunkiem. Dzięki tej procedurze kobieta może w końcu mieć orgazm, który czuje się głęboko i satysfakcjonująco, a nawet może mieć orgazm pochwowy lub głęboki.

Podczas gdy ta procedura nie jest dla wszystkich, jest to świetna opcja dla wielu kobiet. Procedura jest szybka i bezbolesna i może być wykonana tego samego dnia jako konsultacja. Czas rekonwalescencji jest minimalny, a pacjentka może doświadczać podwyższonych doznań przez kilka dni. Zabieg jest również bezpieczny i nie ma żadnych zagrożeń ani powikłań.

Przed zabiegiem dr Rotemberg zapozna się z Pani historią choroby. Zapyta również o Pani satysfakcję seksualną. Następnie zbada Twoją pochwę i odnotuje lokalizację punktu G. Ta strefa erogenna jest zwykle około cala lub dwóch głębokości i znajduje się w pochwie. Zabieg trwa około 30 minut.

Brak orgazmu podczas pochwowego stosunku seksualnego

Kobiety, które poddają się zabiegom powiększania punktu G, mogą nie mieć orgazmu podczas stosunku seksualnego. Może to być spowodowane tym, że ich pochwy są luźne, co prowadzi do niewystarczającego tarcia na punkt G. Może to być frustrujące i prowadzić do problemów w związku. Pierwszym krokiem jest rozmowa z lekarzem i omówienie powodów, dla których nie doświadczasz orgazmów.

Ogólnie rzecz biorąc, badania wykazały, że FE może poprawić indywidualne i partnerskie doświadczenia seksualne. W niedawno przeprowadzonym badaniu duża próba 1245 heteroseksualnych pracowników służby zdrowia podała, że doświadczyła orgazmu przynajmniej raz podczas stosunku. Większość ejakulatorów zgłosiła dłuższy orgazm, wielokrotne orgazmy i wyższą satysfakcję seksualną niż kobiety, które nie miały orgazmu. W innym badaniu 84% kobiet z punktem G i bez niego zgłaszało orgazm podczas stosunku po powiększeniu punktu G.

Głównym celem zabiegu powiększenia punktu G jest zwiększenie częstości i intensywności orgazmu pochwowego. Zabieg ten nie jest jednak zalecany u kobiet, które nigdy nie miały orgazmu podczas stosunku seksualnego. Istnieje wiele potencjalnych przyczyn spadku przyjemności seksualnej, w tym czynniki hormonalne i psychologiczne. W takich przypadkach przed poddaniem się zabiegowi należy skonsultować się z fizjoterapeutą.

Zabieg powiększenia punktu G jest bezpieczną i skuteczną procedurą, która tymczasowo powiększa punkt G. Co więcej, nie wymaga on operacji, a okres rekonwalescencji jest szybki i bezbolesny. Większość kobiet może poddać się tej procedurze bez żadnych komplikacji.

Innym ważnym czynnikiem, który przyczynia się do osiągnięcia orgazmu u kobiet, jest inteligencja emocjonalna. Niektóre badania sugerują, że kobiety o wyższej inteligencji emocjonalnej częściej mają orgazmy. Ponadto istnieje większe prawdopodobieństwo, że orgazm kobiety będzie spójny niż kobiety z niskim EQ.

Koszt

Koszt zabiegu powiększenia punktu G może się znacznie różnić w zależności od rodzaju procedury, którą wybierzesz. Procedura może być zawarte w mommy makeover, ale cena ta będzie nadal obejmować opłatę anestezjologa i opłaty obiektu chirurgicznego. Najlepiej poczekać, aż będziesz w stanie zaangażować się w aktywność seksualną, zanim rozważysz poddanie się tej procedurze. Aby utrzymać koszty na minimalnym poziomie, dr Placik skupia się na zapewnieniu wyjątkowej wartości dla swoich pacjentów i może pomóc w uzyskaniu opcji finansowania.

Procedura „G-Shot” to nieinwazyjny zastrzyk do pochwy, który obiecuje powiększyć wrażliwy obszar kobiety. Procedura może kosztować do $ 1,200, i może trwać kilka miesięcy, aby pokazać wyniki. Kobiety, które poddają się zabiegowi powinny również zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest on trwały i może wymagać wielokrotnych wizyt.

Zabieg powiększenia punktu G trwa zazwyczaj mniej niż 30 minut. Zabieg polega na wstrzyknięciu przez ginekologa środka znieczulającego do punktu G. Rezultatem jest pełniejszy i bardziej okrągły punkt G. Procedura nie jest zalecana dla pacjentów z chorobami podstawowymi, dysfunkcją seksualną lub zaburzeniami psychologicznymi. Zabieg znany jest również jako „wypełnianie punktu G”.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Większość pacjentów jest w stanie wznowić normalne czynności bezpośrednio po zabiegu. Po tym zabiegu będą miały zwiększoną stymulację punktu G i głębsze orgazmy pochwowe. Zabieg ten wymaga również tylko jednego wstrzyknięcia kwasu hialuronowego lub wypełniacza kolagenowego, co trwa zaledwie kilka sekund. Efekty tego zabiegu utrzymują się od trzech do sześciu miesięcy, przy czym średnio utrzymują się przez cztery miesiące.

Zabieg uznawany jest za procedurę rewolucyjną. Lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy lub wypełniacz kolagenowy w małe miejsce na brzuchu, zwane punktem G. Zabieg zwiększa wrażliwość kobiecego orgazmu poprzez powiększenie średnicy punktu G.

Podczas gdy punkt G jest powszechnie postrzegany jako część cewki moczowej, w rzeczywistości jest on częścią pochwy. Jest to cienki, szeroki na 1 centymetr obszar tkanki nerwowej. Zlokalizowanie go jest tak proste, jak umieszczenie prawej ręki na pochwie, a lewej na górnej części pęcherza. Punkt G jest zazwyczaj obszarem, który jest najbardziej wrażliwy pomiędzy tymi dwoma rękami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *